linezolid.ru.

Grundfos

Grundfos (Грундфос) – датська компанія, лідер серед виробників насосного обладнання в світі. Обсяг виробництва становить 16 млн насосних агрегатів в рік, основні групи виробів: циркуляційні насоси (UP), заглибні насоси (SP) і відцентрові насоси (CR). Крім насосів, Grundfos виробляє насосні електродвигуни та компоненти до них.

Компанія “Пропекс” – офіційний дистриб”ютор Grundfos в Україні, та авторизований сервісний партнер. 

 

Як обрати справжній насос Grundfos ?

Гарантійний Талон☝️ Для того щоб захистити споживачів від підробок, Grundfos комплектує побутове обладнання Гарантійним талоном в кожній упаковці. Талон захищено спецальною голограмою та має унікальний номер, ідентичний маркуванню на упаковці та продукті.

Гарантія від виробника☝️ Grundfos, в залежності від продукту, надає гарантію на термін від 2 до 5 років. Це означає, що будь-які гарантійні випадки будуть усунені шляхом заміни або ремонту в найкоротші терміни спеціалістами мережі офіційних сервісних центрів.

Офіційні точки продажу☝️ Для того, щоб не помилитися з вибором оригінального продукту купуйте обладнання Grundfos в офіційних точках продажу мережі Grundfos.

Якщо обраний вами насос або насосна станція має зазначені ознаки – ви купуєте справжній продукт. Отже можете бути впевнені, що обладнання високої якості, вироблено концерном Grundfos та має відповідні гарантійні зобов’язання міжнародної компанії.

#ProPex #Grundfos