linezolid.ru.

Компанія “Пропекс” – офіційний імпортер та дистриб”ютор  матеріалів та обладнання для ОВК та ВК систем  від ведучих європейських та світових виробників, таких як: 

Wieland – один з найбільших європейських виробників систем із мідних труб для інженерного оснащення будівель. Представлені на ринку марки SANCO®, WICU®, cuprotherm® гарантують найвищу якість та надійність. Дізнатися більше…

Компанія Uponor є провідним постачальником рішень для водопостачання та мікроклімату приміщень на ринку житлових і комерційних будівель в Європі та Північній Америці. Ознайомитися з каталогом продукції Uponor.

Компанія Grundfos – лідер серед світових виробників якісного насосного устаткування. Ознайомитися з каталогом продукції Grundfos.

 Walraven являється виробником і постачальником систем монтажу інженерних комунікацій і протипожежних систем. Walraven – це      гарантія бездоганної якості і надійності. Ознайомитися з каталогом продукції Walraven.

ТМ PAM – GLOBAL® включає величезну номенклатуру безраструбних чавунних труб для водовідведення і вентиляції, яка випускається разом з розтрубними трубами з високоміцного чавуну. Ознайомитися з каталогом продукції Pam Global.

Компанія «Wilhelm Kaimann GmbH & Co. KG» (Німеччина) – один із світових лідерів по виробництву теплоізоляційних матеріалів для інженерних комунікацій на основі вспіненого синтетичного каучуку та поліетилену. Дізнатися більше…

Європейська компанія KAN Sp. спеціалізується на виробництві інсталяційних систем інженерної техніки, а саме: труб, фітингів, доповнюючих елементів, автоматики. Виробник є одним з визнаних лідерів у своїй області як в Європі, так і у всьому світі. Ознайомитися з каталогом продукції Kan.

Termo Teknik A.S. являється дочірньою компанією STELRAD RADIATOR GROUP (Caradon Heating), Великобританія. Радіатори Termo Teknik експортуються більше ніж в 40 країн світу. Ознайомитися з каталогом продукції Termo Teknik.

Aquaplast – виробник поліпропіленових труб та фітингів, знаходиться в  в Туреччині. Труби Aquaplast виготовляються з пластику з удосконаленими властивостями, серед яких підвищена стійкість до високих температур і тиску. Ознайомитися з каталогом продукції Aquaplast.

IBP – це один з провідних європейських виробників фітингів для систем опалення, водопостачання та газопостачання.Ознайомитися з каталогом продукції IBP.

Датська компанія Danfoss, заснована в 1933 році, із штабквартирою в місті Норборг (Данія) , відома в усьому світі як один з найбільших виробників теплової, холодильної автоматики, привідної техніки та промислової автоматики. Ознайомитися з каталогом продукції Danfos.

Компанія Belimo займає провідні позиції у виробництві та постачанні електроприводів повітряних заслінок, приводів спеціального призначення, запірної арматури та комплектуючих до приводів, призначених для систем вентиляції, опалення та кондиціонування. Ознайомитися з каталогом продукції Belimo. 

Компанія Honeywell – провідний постачальник технологій автоматизації. Має більш ніж 100 річний досвід роботи в області автоматизації систем опалення.Ознайомитися з каталогом продукції Honeywell.

Компанія Ecosoft – провідний український виробник обладнання для очищення води. На ринку з 1991 року. Ознайомитися з каталогом продукції Ecosoft.

Minib – найбільший чешський виробник конвекторів. Продукція експортується в 30 країн світу включаючи країни Європи, Азії, Америки та Австралію. Ознайомитися з каталогом продукції Minib.

Мембранні розширювальні баки ProTank являються універсальними і можуть використовуватися як в системах опалення, так і водопостачання; мають змінну мембрану та сертифіковані на території України. Ознайомитися з каталогом продукції ProTank.

Компанія F.P.H.U. ARMAKAN-PVC була створена в 1995 році і є виробником каналізаційних фітингів для внутрішньої і зовнішньої каналізації. Продукція виготовляється з поліпропілену (ПП) і полівінілхлориду (ПВХ). Ознайомитися з каталогом продукції Armakan.

Компанія F.A.R.G. – італійський виробник поплавцевих кранів і редукторів тиску. Вся продукція FARG виробляється в Італії. Ознайомитися з каталогом продукції F.A.R.G.