linezolid.ru.

Компанія “Пропекс” – офіційний імпортер та дистриб”ютор  матеріалів та обладнання для ОВК та ВК систем  від ведучих європейських та світових виробників, таких як: 

Італійський виробник прес-фітингів і труб з вуглецевої сталі. Ознайомитися з каталогом продукції Hitherm.

Isotubi – понад 40 років роботи у сфері виробництва труб та аксесуарів з нержавіючої сталі.
Прес-фітинги та труби із нержавіючої сталі, що відповідають міжнародним вимогам. Ознайомитися з каталогом продукції Isotubi.

Wieland – один з найбільших європейських виробників систем із мідних труб для інженерного оснащення будівель. Представлені на ринку марки SANCO®, WICU®, cuprotherm® гарантують найвищу якість та надійність. Дізнатися більше…

Компанія Uponor є провідним постачальником рішень для водопостачання та мікроклімату приміщень на ринку житлових і комерційних будівель в Європі та Північній Америці. Ознайомитися з каталогом продукції Uponor.

Компанія Grundfos – лідер серед світових виробників якісного насосного устаткування. Ознайомитися з каталогом продукції Grundfos.

 Walraven являється виробником і постачальником систем монтажу інженерних комунікацій і протипожежних систем. Walraven – це      гарантія бездоганної якості і надійності. Ознайомитися з каталогом продукції Walraven.

ТМ PAM – GLOBAL® включає величезну номенклатуру безраструбних чавунних труб для водовідведення і вентиляції, яка випускається разом з розтрубними трубами з високоміцного чавуну. Ознайомитися з каталогом продукції Pam Global.

Компанія «Wilhelm Kaimann GmbH & Co. KG» (Німеччина) – один із світових лідерів по виробництву теплоізоляційних матеріалів для інженерних комунікацій на основі вспіненого синтетичного каучуку та поліетилену. Ознайомитися з каталогом продукції.

Європейська компанія KAN Sp. спеціалізується на виробництві інсталяційних систем інженерної техніки, а саме: труб, фітингів, доповнюючих елементів, автоматики. Виробник є одним з визнаних лідерів у своїй області як в Європі, так і у всьому світі. Ознайомитися з каталогом продукції Kan.

Termo Teknik A.S. являється дочірньою компанією STELRAD RADIATOR GROUP (Caradon Heating), Великобританія. Радіатори Termo Teknik експортуються більше ніж в 40 країн світу. Ознайомитися з каталогом продукції Termo Teknik.

Aquaplast – виробник поліпропіленових труб та фітингів, знаходиться в  в Туреччині. Труби Aquaplast виготовляються з пластику з удосконаленими властивостями, серед яких підвищена стійкість до високих температур і тиску. Ознайомитися з каталогом продукції Aquaplast.

IBP – це один з провідних європейських виробників фітингів для систем опалення, водопостачання та газопостачання. Ознайомитися з каталогом продукції IBP.

Датська компанія Danfoss, заснована в 1933 році, із штабквартирою в місті Норборг (Данія) , відома в усьому світі як один з найбільших виробників теплової, холодильної автоматики, привідної техніки та промислової автоматики. Ознайомитися з каталогом продукції Danfos.

Компанія Belimo займає провідні позиції у виробництві та постачанні електроприводів повітряних заслінок, приводів спеціального призначення, запірної арматури та комплектуючих до приводів, призначених для систем вентиляції, опалення та кондиціонування. Ознайомитися з каталогом продукції Belimo. 

Компанія Honeywell – провідний постачальник технологій автоматизації. Має більш ніж 100 річний досвід роботи в області автоматизації систем опалення.Ознайомитися з каталогом продукції Honeywell.

Компанія Ecosoft – провідний український виробник обладнання для очищення води. На ринку з 1991 року. Ознайомитися з каталогом продукції Ecosoft.

Minib – найбільший чешський виробник конвекторів. Продукція експортується в 30 країн світу включаючи країни Європи, Азії, Америки та Австралію. Ознайомитися з каталогом продукції Minib.

Мембранні розширювальні баки ProTank являються універсальними і можуть використовуватися як в системах опалення, так і водопостачання; мають змінну мембрану та сертифіковані на території України. Ознайомитися з каталогом продукції ProTank.

Компанія F.P.H.U. ARMAKAN-PVC була створена в 1995 році і є виробником каналізаційних фітингів для внутрішньої і зовнішньої каналізації. Продукція виготовляється з поліпропілену (ПП) і полівінілхлориду (ПВХ). Ознайомитися з каталогом продукції Armakan.

Компанія F.A.R.G. – італійський виробник поплавцевих кранів і редукторів тиску. Вся продукція FARG виробляється в Італії. Ознайомитися з каталогом продукції F.A.R.G.

HERZ – один з найбільших європейських виробників терморегулюючої , запірної, балансувальної арматури і комплектуючих для енергозберігаючих систем опалення, холодо- і водо- постачання і кульових кранів. Ознайомитися з каталогом продукції HERZ.

Компанія Ariston – світовий виробник у сфері водогріваючого та опалювального обладнання. Випускає якісні та ефективні рішення для максимального комфорту людей.  Ознайомитися з каталогом продукції Ariston.

TECE – глобальний виробник сантехнічної продукції та інсталяційних систем. Виробництво сантехнічних та інсталяційних систем ТЕСЕ розташоване в п’яти представництвах в Німеччині, Європі і Азії. Високі стандарти якості продукції завірені численними сертифікатами і нагородами міжнародного рівня.  Ознайомитися з каталогом продукції TECE.

Компанія FELDER GmbH Loettechnik добре відома в Європі як успішний постачальник паяльних матеріалів гарантовано високої якості. Вся продукція під маркою FELDER виробляється тільки в Німеччині власними силами фірми: це ключова передумова високої якості. Ознайомитися з каталогом продукції Felder.

Компанія CSA s.r.l. заснована в 1987 році і наразі є найбільшим виробником автоматичних клапанів для систем водопостачання в Італії. Офіс та виробничі потужності компанії знаходяться в провінції Парма, північна Італія. Ознайомитися з каталогом продукції CSA.

Торгова марка HALIFAX існує з 1896 року. Це одна з найбільш поширених марок чавунної каналізації в світі. Ознайомитися з каталогом продукції Halifax.